Chci služby poskytovat

1. Co získám zápisem firmy do Mobilního salonu krásy?

ZapsánímVaší firmy do inzertního portálu mobilnisalonkrasy.cz , získáte možnost prezentovat Vaši firmu na internetu a velmi snadno oslovit velké množství potenciálních zákazníků, kteří Vás budou moci kontaktovat přímo na Váš telefon nebo email. Portálu je pro jeho zviditelnění věnována rozsáhlá marketingová podpora, která by pro Vás jako jednotlivého inzerenta byla neúměrně nákladná. Jedná se o různé formy SEO optimalizace, využití internetových a mediálních reklamních prostředků, jakož i zviditelnění na kulturních, sportovních a společenských akcích.

Svou prezentací mobilních služeb získáte nové zákazníky. Z našich dlouhodobých průzkumů vyplývá vysoký zájem o mobilní služby především mezi zákazníky, jako jsou ženy na mateřské dovolené bez možnosti hlídání dětí, časově vysoce vytížené manažerky a manažeři, osoby s omezenou pohyblivostí, pořadatelé společenských akcí atd. Zároveň zvýšíte své tržby tím, že při návštěvě v domácnosti, nebo v kanceláři, poskytnete službu více členům rodiny, nebo firmy najednou. Vhodnou formulací zápisu můžete získat tolik klientely, že Vám částečně, nebo zcela nahradí potřebu stálého salonu a Vy tak ušetříte náklady za jeho provoz nebo pronájem. Vaše podnikání s námi tak může být pro Vás i vhodným způsobem výdělku třeba při mateřské, nebo pokud z nějakého důvodu chcete pracovat pouze na částečný úvazek apod.

Podmínkou zápisu do mobilnisalonkrasy.cz je poskytování mobilních služeb minimálně 4 hodiny týdně.
Zároveň ale máte možnost na portále propagovat svůj stávající salon a zvýšit tak jeho návštěvnost.

 

2. Jaká je cena zápisu firmy do mobilnisalonkrasy.cz?

Zápis firmy je na neomezenou dobu a je zpoplatněn částkou Kč 5.800,- včetně DPH za 1. rok. Ve druhém a každém dalším roce nepřetržité inzerce se roční cena snižuje na Kč 4.350,- včetně DPH.

3. Jak zapsat firmu do mobilnisalonkrasy.cz?

Zápis firmy a objednávku inzerce provedete velmi snadno vyplněním registračního formuláře (viz tlačítko níže). Po registraci Vám jsou během 24 hodin na kontaktní email odeslány pokyny k platbě za inzerci, Vaše číslo inzerenta a pokyny pro zadání inzerátu. Po zaplacení poplatku za inzerci je na Váš kontaktní email zaslán daňový doklad a Váš inzerát je zveřejněn na portále. V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na naše obchodní partnery, kteří Vás procesem zápisu bezpečně provedou. Jejich seznam naleznete níže.

REGISTRACE / OBJEDNÁVKA INZERCE

Obchodní podmínky ELOTEX

Seznam obchodních partnerů:

ELOTEX spol. s r.o., email: info@mobilnisalonkrasy.cz, tel: +420777283566